HAKKIMIZDA

        Türkiye'de 1976 yılında faaliyete başlayan firmamız müşterilerine sunmuş olduğu akılcı mühendislik çözümleri, yüksek kalitede üretimi ve eğitimli kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir. Bugüne kadar yapmış olduğu birçok üretim ile kendisini geliştiren firmamızın hedefleri arasında ürün yelpazesini genişletip müşteri portföyünü arttırmak vardır.

      1976 tarihinden bu yana Kanatlı Borular, Kanatlı Borulu Isı Değiştiricileri, Gövde Borulu Isı Değiştiricileri ve Hava Soğutmalı Isı Değiştiricilerini üreten firmamız bu konularda Türkiye genelinde tecrübe ve saygınlık sahibidir. Firmamız bu üretimler ile yetinmeyip kurulduğu tarihten itibaren müşterilerinden gelen özel talepleri de başarılı bir şekilde karşılamaktadır.

       Tetsa 2005 yılında aldığı karar ile kurumsal bir firma kimliğine bürünmek için kendi içinde yapmış olduğu çalışmaları da sürdürmektedir ve bu stratejisini bir Dünya firması oluncaya kadar sürdürecektir.

      Tecrübeli ve bilgili kadrosu ile firmamız 2009 yılı hedefleri içerisine ihracat yapmayı eklemiş ve bunu da başarmıştır. Gelişmekte olan bir ülkenin, büyüyen bir firması olmak bizlere mutluluk vermektedir.


AMAÇLARIMIZ VE DEĞERLERİMİZ

  • Müşteri ihtiyaçlarını hızlı, etkin ve kaliteli çözümlerle karşılamak
  • Teknolojinin ve mühendisliğin yardımı ile daha kaliteli ürünler üretmek
  • Her zaman daha iyi ve kaliteli üretmek
  • Müşterilerimiz bizim için önemini benimsemek
  • Çeşitlilik yaratmak
  • Öncü olmayı hedef edinmek
Bizi Arayın

Tel: +90 533 158 60 66
Fax: Belirtilecek

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma: 08:30-18:30

Top